Uzun süre düşünme ve fikir fırtınalarının sonunda karar verdik ki işimiz; markalara ruh katarak bilinirliginizi arttırmak ve hedef kitlenizle aynı düşüncenin içerisinde yer almanızı sağlamaktır.

Buradan yola çıkarak; Dr. Duncan Mcdougall'ın "İnsan ruhu 21 gram'dır" bulgusuna dayanarak islerinize ruh katmak üzere 21Medya'yız diyoruz.

21 Medya, pazarlama, organizasyon ve tasarım işlerinde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonellerden oluşan; sıradanlığın dışına çıkıp markanıza değer katmayı hedefleyen ve pazarlama danışmanlığı alanında A’dan Z’ye hizmet veren, yeni nesil pazarlama ajansıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını onların bünyesindeki birer çalışan gibi sahipleniriz.

Çözüm odaklı farklı bakış açımız, yaratıcı fikirlerimiz ve içten yaklaşımımızla verdiğimiz hizmeti hem daha verimli hem de keyifli hale getirmeye özen gösteririz.

Profesyonelliğimizin yanında güven ve samimiyete dayanan işbirliğimizle müşterilerimize olan katkımızı devam ettiririz.


Daha önceki müşterilerimizde de yaşadığımız birşey bu, alışkanlık. Sanırım ismimizin bir etkisi var bu konuda 21. Tabiki çalışma arkadaşlarımızın da özverisini önemsemek lazım. Kısacası iş ile başlayan bu süreçte "Ajans - Müşteri" ilişkisinden biraz fazla, arkadaş ilişkisi kuruyoruz.
Umut Durmaz | Chief Dreamer

Ne
Yaparız

Hepsi bu değil tabi ki, ama ana başlıklar olarak bu alanlarda yer alıyoruz.

Bu Güne Kadar


Marka

Proje

Is Günü

Mutlu Insan

Ekibimiz